Hata - Veriler yollanamadı :( Lütfen tüm alanları doğru şekilde doldurduğunuzdan emin olup yeniden deneyiniz!
Başarılı - Gönderme İşlemi Başarılı :)
Thumb

24

Yıllık Sektör ve Çalışma Deneyimi

Sektörümüzde Yenilikçi ve 
Öncü Bir Firmayız

Power Elektronik Power Group firmaları ile beraber 1999’ dan bu yana Türkiye’de merkezi İstanbul Ümraniye’de yer alan Güç Elektroniği alanında UPS, Redresör , İnvertör , Konverter, Statik ve Servo Regülatör , STS, Araç Şarj Cihazı, Enerji Depolama, Solar PV İnverter vb. özel ürünlerle tasarım, üretim montaj, satış proje yapmaktadır. Ayrıca Hollanda ve Almanya’da şubeleri olan, Sanayi Bakanlığı Ar-Ge Merkezi Belgesi ve EPDK Şarj Ağı lisansı işletme belgesi ve ürün üretimi montajı tasarımı ile 7*24 saat teknik servisini Türkiye’nin her yerinde ve Avrupa ofisleri ile Almanya ve Hollanda’da tüm Avrupa ülkeleri içinde faaliyet göstermeye devam ediyor.  Power Elektronik A.Ş, Group firması olan Power Solar Enerji A.Ş firması ile de 2012 yılından bu yana Solar, EPC, Mühendislik, Danışmanlık, Proje, Solar Malzeme satışları üzerine faaliyet göstermektedir.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik fikrini esas alıyoruz.

Kalite Belgelerimiz
  • Test Ve Doğrulama

    Power Elektronik Ar-Ge Merkezi, montajlı ürün seviyesinden bağımsız bileşenlere kadar tüm ürün ve proses doğrulamalarını gerçekleştirebilecek mükemmel bir altyapıya sahiptir.

  • Araştırma Ve Geliştirme

    Yeni ürün tasarım süreci içerisinde yer alan tüm kavramsal tasarım, simülasyon ve proje yönetimi aşamaları deneyimli uzman kadrolar tarafından Power Elektronik Ar-Ge Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir.

  • Fikri Haklar

    Power Elektronik AR-GE Merkezi’nin temel hedeflerinden birisi de katma değer yaratan ve yenilikçi fikirler içeren projeler üreterek sahip olduğu fikri haklar portföyünü sürekli olarak genişletmektedir.

Kurumsal

1999'DAN BERİ 01

23 yıl önce başlayan hikayesi ile Power Elektronik, her geçen gün kendini geliştiren hikayesi ile bugünlere gelmiş ve sürekli gelişim ile devam etmektedir. Bugün 30’dan fazla ürün grubu ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz 02

Gelecek odaklı, sektöründe lider bir şirket olmak

Misyonumuz 03

Güvenli, yeterli, ekonomik, kaliteli, tercih edilen, çevreye, duyarlı bir şekilde üretim yapmak.

Shape

Partnerlerimiz

İşbirliği içinde olduğumuz, ürün ve çözümlerimizi kullanmış olan firmalar.